AUTOŠKOLA OMEGA - 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Autoškola Omega s.r.o. (člen asociace autoškol) působí na trhu již od roku 1993 a je tak nejdéle působící autoškolou na Chomutovsku. V oblasti získávaní řidičských průkazů a zdokonalování řidičů profesionálů se řadíme mezi tuzemskou špičku. Odpovídá tomu naše zázemí a profesionální tým kvalifikovaných instruktorů.

Máme již 20 let zkušeností

Každý z našich instruktorů je držitelem učitelského oprávnění (převážně na všechny skupiny). Každým rokem jsou naši instruktoři obohaceni zkušenostmi z různých školení, které se týkají silniční dopravy ať už předpisů nebo bezpečné jízdy (všichni například prošli školou smyku na Polygonu v Mostě).

Do našeho týmu patří také kvalifikovaní lektoři pro školení řidičů profesionálů. V našem vozovém parku naleznete sedm osobních automobilů, které jsou vybaveny těmi nejnovějšími bezpečnostními prvky, které napomáhají k bezpečnosti při výcviku a   u nichž stáří nepřekročí 5 let a jsou neustále obměňovány, dále pak tři motocykly, nákladní automobil, autobus a traktor. Všechny naše učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou a vlastníme dva moderní trenažery.

Více o našem týmu se dozvíte zde.

Výcvik v autoškole OMEGA

Cílem výuky a výcviku v naší autoškole je naučit vás, absolventy kurzů, základním návykům a dovednostem, které budete potřebovat pro bezpečné ovládání motorového vozidla. Budeme se snažit naučit Vás opravdu řídit a připravit na nástrahy dnešních silnic.

Dbáme na to, aby bylo ke každému našemu žákovi přistupováno individuálně a odcházel tak z autoškoly nejen s řidičským průkazem, ale se schopností účastnit se bezpečně a bezstarostně sám silničního provozu.

Proč zvolit autoškolu OMEGA?

  • již 20 let zkušeností na trhu
  • kvalifikovaný tým profesionálů
  • individuální přístup
  • férové ceny bez skrytých poplatků
  • špičkový vozový park
  • moderně vybavené audiovizuální učebny
  • jen u nás získáte řidičské oprávnění na všechny skupiny

Žáci u nás nezískají pouze řidičský průkaz. Naučíme je skutečně řidít. Individuálním a aktivním přístupem vychováváme sebevědomé a ohleduplné řidiče, připravené pro bezpečnou jízdu na našich silnicích.
Josef Dvořák, jednatel

Novinky na E-mail

Kontaktujte nás

AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o.
Kosmova 4721, 430 03 Chomutov
Tel.: +420 602 569 373
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najděte si nás na Google Maps

Zpět nahoru